Kaviareň

Naša kaviareň sa nachádza priamo v budove Botanickej záhrady v Košiciach. Vstup do kaviarne je oddelený od vstupu do Botanickej záhrady, čiže je možné prísť len do kaviarne bez toho, aby ste si kupovali lístok do záhrady.

Vo vnútri Vám ponúkame 25 miest na sedenie. V jarných a letných mesiacoch kaviareň rozširujeme o vonkajšie sedenie, kde Vám ponúkame 17 miest. Rodiny s deťmi určite poteší, že máme detský kútik. Kaviareň je bez obsluhy, čiže Vašu objednávku je potrebné zadať pri pokladni, my Vám ju pripravíme a donesieme priamo k stolu.

V našej ponuke nájdete okrem základných druhov kávy na báze espressa a mlieka aj filtrovanú kávu a sezónne kávové nápoje. Okrem klasického kravského mlieka ponúkame aj bezlaktózové mlieko, či alternatívne rastlinné nápoje – ovsené alebo hrachové.   Na výber máme širokú ponuku čerstvých koláčov a pečiva od miestnych dodávateľov, nealkoholické nápoje a čaj. V lete si môžete pochutnať tiež na domácich limonádach a pre našich najmenších máme v ponuke aj široký výber nanukov. Po celý čas u nás máte k dispozícii džbán s filtrovanou vodou, z ktorého si môžete naliať vody koľko sa Vám len zažiada.

en_US